Par mums artropulss
Par Mums

 

Uzņēmums SIA „Artropulss” Latvijā darbojas kopš 2003.gada, nodrošinot plaša sortimenta augstākās kvalitātes medicīnas preces un ierīces valsts un pašvaldību medicīnas iestādēm, privātām klīnikām un individuālām praksēm traumatoloģijas un ortopēdijas nozarē.

12 gadu laikā uzņēmums ir iemantojis nozares pārstāvju uzticību un nemainīgi stabilu vietu tirgū.

SIA „Artropulss” galvenais mērķis ir piedāvāt tirgū inovatīvākos, efektīvākos un kvalitatīvākos risinājumus traumatologiem–ortopēdiem, tāpēc jau 10 gadu garumā uzņēmums ir starptautiskās kompānijas „Smith & Nephew” oficiālais un ekskluzīvais partneris Latvijā.

„Smith & Nephew” ir industrijas līderis trīs lielākajās darbības nozarēs – ortopēdiskajā rekonstrukcijā, traumatoloģijā un endoskopijā. Kopumā kompānija nodrošina vairāk kā 1000 dažādu funkciju produktu katrā segmentā.

Trīs vārdi, kas atspoguļo „Smith & Nephew” vērtības ir – kvalitāte, inovācijas un uzticamība. „Smith & Nephew” izveidotais Zinātniskais un mācību centrs KLEOS nodrošina regulāru medicīnas speciālistu apmācību gan tiešsaistes režīmā (www.kleos.md), gan organizējot seminārus un apmācības kursus dažādu medicīnas nozaru pārstāvjiem – traumatologiem-ortopēdiem, medicīnas māsām un rezidentiem.

Arī Latvijas traumatologiem-ortopēdiem „Smith & Nepnew” nodrošina iespēju piedalīties izglītojošās programmās un dalīties pieredzē.

Vairāk informācijas „Smith&Nepnew” mājas lapā: www.smith-nephew.com